Wróżby online jako pomysł… na spędzenie czasu ze znajomymi

wrozby-onlineTaki pomysł może być dla niektórych osób wręcz kuriozalny. Wróżby online podczas spotkania z przyjaciółmi? Wbrew pozorom nie jest to jednak koncepcja całkowicie oderwana od rzeczywistości. Warto przecież pamiętać, że jeszcze do niedawna i młodzi, i starsi (chociaż przeważały młode dziewczęta) spotykali się po to, by sobie powróżyć. Dziś można wykorzystać wróżby online.

Stawianie tarota przez Internet jako pomysł na wspólną zabawę

Pogaduchy, wino, dobre jedzenie, wspólne oglądanie filmu lub granie w grę planszową – tak zazwyczaj wyglądają domowe spotkania przyjaciół. Jeśli jednak znudziły nam się tradycyjne rozrywki i szukamy czegoś nowego, to fajną zabawą mogą być… wróżby online. Opcji jest – wbrew pozorom – sporo. Jedną z nich jest chociażby stawianie sobie nawzajem tarota, co stanowi bezpośredni odpowiednik wróżenia sobie w tradycyjny sposób. Dobrym pomysłem może być również wzajemne czytanie horoskopów (zwłaszcza tych „bardziej egzotycznych”, czyli np. drzewnych czy kwiatowych), a następnie dopasowywanie ich do rzeczywistych cech drugiej osoby.

Wspólne oglądanie…programów ezoterycznych

Brzmi jeszcze bardziej dziwnie? Nie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że wspólnie ze znajomymi oglądamy na ogół naprawdę różne rzeczy. Coraz częściej stawiamy na rozrywkę na serwisie YouTube, gdzie pokazujemy sobie zabawne filmiki. Jako podobną rozrywkę możemy potraktować także… programy ezoteryczne. Bardzo często na wizji możemy usłyszeć rozmowy, które bez wątpienia nas rozbawią.

Powrót do tradycji

Nie trzeba się zresztą ograniczać do wróżb internetowych czy telewizyjnych. Można sięgnąć do starych metod wróżenia i zorganizować wspólny wieczór wróżb (przypominający nieco ten andrzejkowy). To dobry pomysł zwłaszcza, jeżeli nie wszyscy zaproszeni goście się znają – wspólne wróżenie pozwoli na łatwiejsze zintegrowanie się. Poza tym bez wątpienia jest to kreatywny sposób na wspólne spędzanie czasu – znacznie ciekawszy, niż kolejny wieczór poświęcony na oglądaniu losowo wybranego filmu.

Leave a Reply