Sprawdzony balsam do ciała

Sprawdzony balsam do ciałaBalsam do ciała powinien znaleźć swoje miejsce na półce w każdej łazience lub w kosmetyczce w trakcie wyjazdu. Zróżnicowane warunki zewnętrzne, ogrzewanie w pomieszczeniach, a wreszcie codzienne kąpiele potrafią bowiem znacznie wysuszyć skórę powodując jej nieprzyjemne ściągnięcie. Jaki sprawdzony balsam do ciała warto wybrać i jak często należy go stosować?

Jak często stosować balsamy do ciała?

Codzienna pielęgnacja skóry powinna obejmować nie tylko jej mycie czy usuwanie martwego naskórka poprzez peeling, ale też regularne nawilżanie. Balsam do ciała powinien więc być stosowany w zasadzie codziennie, po wziętym prysznicu lub kąpieli jak produkt Neutrogeny:https://neutrogena.com.pl/product/15. Woda i środki myjące, nawet delikatne, potrafią czasem wysuszyć skórę, która szczególnie w partiach takich jak nogi, ramiona czy dekolt, gdzie znajduje się mniej gruczołów łojowych, jest narażona na podrażnienia. Wystarczy zastosować odrobinę balsamu wcierając go dłońmi na delikatnie osuszoną po kąpieli skórę, aby dodać jej elastyczności, zdrowego wyglądu i odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Jaki balsam do codziennej pielęgnacji warto wybrać?

Wybierając balsam do codziennej pielęgnacji ciała, zwróćmy uwagę przede wszystkim na jego skład. Dobrze, aby zawierał on składniki o działaniu łagodzącym podrażniania i pozwalające utrzymać odpowiednią wilgotność w górnych warstwach naskórka. Formuła Norweska marki Neutrogena to linia kosmetyków, która została zainspirowana środkami używanymi od lat przez rybaków arktycznych, pracujących w szczególnie trudnych warunkach. Aby zabezpieczyć skórę przed bolesnymi pęknięciami, stosowali oni takie środki, jak gliceryna, która idealnie pielęgnuje i regeneruje. Połączona z emolientami gliceryna dała unikatową Formulę Norweską, skutecznie chroniąc skórę przed wysuszeniem, intensywnie ją nawilżając i pielęgnując. Skuteczność i jakość produktów z Formułą Norweską potwierdzają lekarze dermatolodzy, którzy polecają kosmetyki marki Neutrogena swoim pacjentom.

Głęboko nawilżający balsam do ciała i twarzy z Formułą Norweską to jeden z najpopularniejszych kosmetyków marki Neutrogena. Doskonale się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną przez 24 godziny i docierając do 10 warstw w głąb skóry. Zapakowany w pojemny słoik, balsam Neutrogena jest uniwersalnym kosmetykiem, który można zabrać zamiast osobnych środków do nawilżania skóry na twarzy i na całym ciele, wybierając się na wakacje. Pozwoli zaoszczędzić miejsca w kosmetyczce i skutecznie zadba o nawilżenie i regenerację skóry, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Leave a Reply