LogMeIn Rescue

LogMeIn Rescue

Jeżeli zajmujesz się zawodowo świadczeniem zdalnej pomocy technicznej, to wiesz, jak ważne jest posiadania bezpiecznego i funkcjonalnego narzędzia do pracy. Jednym z najlepszych na rynku bez wątpienia jest program LogMeIn Rescue stworzony przez LOGMEIN, INC. I jemu właśnie poświęcony będzie dzisiejszy artykuł.

Zdalne wsparcie na kilka sposobów

Oprogramowanie to pozwala na zdalne rozwiązywanie problemów na komputerach oraz urządzeniach mobilnych pracujących na takich platformach jak Windows, Mac, iOS oraz Android. Dlatego praktycznie każde służbowe urządzenie, jakie znajduje się w danej firmie, może zostać objęte bezpieczną i szybką diagnostyką oraz pomocą techniczną.

Oprogramowanie LogMeIn Rescue zapewnia kilka trybów:

  • Funkcja pilot – pozwala na przejęcie kontroli nad danym urządzeniem. Dzięki temu możesz zdalnie wykonywać wszystkie zadania tak, jak na komputerze znajdującym się przed Tobą;
  • Diagnostyka zdalna – szybkie gromadzenie i analizowanie informacji dotyczących pracy uszkodzonego urządzenia takich jak procesy, zainstalowane aplikacje czy też usługi;
  • Dostęp nienadzorowany – możliwość połączenia się z danym komputerem podczas nieobecności jego użytkownika, np. w celu zainstalowania nowego oprogramowania.

Jak widać, sposoby działania w przypadku tego programu są bardzo wszechstronne i zapewniają zdalną pomoc praktycznie w każdej sytuacji.

Rodzaje pomocy zdalnej

Korzystając z omawianego oprogramowania, możesz zaoferować kilka rodzajów pomocy użytkownikom monitorowanego przez Ciebie sprzętu. Są to między innymi:

  • Zdalna pomoc techniczna – jest to wsparcie w czasie rzeczywistym, na przykład za pomocą czatu;
  • Wsparcie dla urządzeń mobilnych – smartfony oraz tablety także możesz diagnozować i przekazywać użytkownikom wskazówki postępowania;
  • Wsparcie Wideo – oglądasz na Twoim komputerze ekran urządzenia, na którym użytkownik zgłasza problemy;
  • Bezpieczne wsparcie – wykorzystywanie najnowszych protokołów chroniących Ciebie i użytkowników, którym pomagasz;
  • Obsługa 23 języków – wygodna współpraca z użytkownikami z całego świata.

Wszystkie te opcje przekonały Cię do zakupu LogMeIn Rescue? Jeśli tak, to wystarczy, że odwiedzisz strony https://www.vebo.pl/logmein lub https://www.vebo.pl/logmein-rescue. Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące zakupu, licencji oraz sposobu dystrybucji tego praktycznego i funkcjonalnego oprogramowania. Nie czekaj, ułatw sobie pracę już dziś! Zamów swoją kopię i ciesz się mobilnym wsparciem na najwyższym poziomie.

Leave a Reply