Letni urlop połączony z zabiegami SPA w Szczyrku.

masaż w SPAWyjazd na urlop zapewne marzy się każdemu z nas i to już od dawna. Wynika to przede wszystkim z przymusowego pobytu w domu, braku możliwości skorzystania z pierwszych, ciepłych, wiosennych dni. Nie możemy nawet wykorzystać wolnego weekendu. W związku z czym, z niecierpliwością oczekujemy czasu, kiedy zaczną być wprowadzane luzowania gospodarki, a wraz z tymi krokami przyjdzie w pełni otwarcie usług turystycznych. Z całą pewnością takie czasy nadejdą i to zapewne już niedługo, wobec czego warto już teraz zaplanować sobie urlop w górach, połączony z kojącymi zabiegami SPA. Tym bardziej, iż przez wzgląd na kryzys gospodarczy lepszym rozwiązaniem będzie urlop w kraju niż za granicą.

Dlaczego skorzystać z urlopu w kraju?

Przede wszystkim ze względu gospodarczych i patriotycznych. Wybierając urlop w kraju, wspieramy polski, rodzimy przemysł turystyczny, dzięki czemu gospodarka naszego kraju będzie się napędzać o wiele szybciej w czasie odbudowy po kryzysie spowodowanym pandemią koronawirusa CoViD-19. Dodatkowym atutem może być tutaj fakt, iż rząd planuje wprowadzić specjalny dodatek dla osób pracujących na etacie i dołożyć każdemu około 1 tyś. PLN na urlop w kraju. Jest to z całą pewnością dla wielu korzystny dodatek, choć trzeba przyznać, iż na luksusowy hotel SPA w Szczyrku z całą pewnością nie wystarczy. Jednakże na pobyt w gospodarstwie agroturystycznym to już będzie kwota dość pokaźna. Pozostanie nam jedynie z własnych funduszy opłacić wyżywienie i zabiegi SPA, które w tym przypadku będą jednym z bardziej kluczowych elementów naszego urlopu.

Dlaczego korzystać z zabiegów SPA?

Przede wszystkim dlatego, iż zabiegi SPA, są jednym z lepszych sposobów na relaks i ponowne naładowanie naszych baterii życiowych. Nic nie jest w stanie tak dobrze zrelaksować i odstresować nas, jak dobrze wykonany, kojący i regenerujący zabieg SPA. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami urlopu, jednakże dobre zabiegi możemy zakupić już w cenie około 150-250 PLN za godzinny masaż, co powinno pozwolić na solidną porcję regeneracji. Oczywiście nie musimy też każdego dnia korzystać z zabiegów. Wystarczy jeśli w ciągu tygodniowego pobytu, wybierzemy się przynajmniej dwa razu do SPA, a na pewno odczujemy diametralną zmianę i poprawę naszego samopoczucia.

Poza tym warto pamiętać o tym, iż zabiegi SPA wpływają korzystnie także na stan naszego zdrowia psychicznego. W myśl zasady – w zdrowym ciele zdrowy duch – warto korzystać z wszystkich form aktywności które mogą przyczynić się do poprawy stanu naszego zdrowia fizycznego. To bowiem, będzie zawsze prowadzić do poprawy stanu naszego zdrowia psychicznego. Wszystko razem zaś jest szalenie istotne, kiedy wrócimy już z urlopu i trzeba będzie na powrót rzucić się w wir codziennych obowiązków, zarówno prywatnych jak i zawodowych. Jednym słowem, jeśli tylko mamy taką możliwość, warto skorzystać z zabiegów SPA, gdyż przyniesie to tylko same pożytki dla naszego stanu zdrowia.

Leave a Reply