Koneserzy win

wino Sike Tamas Egri Sauvignon Blanc 2011Jak to często mawiamy ?są gusta i guściki?. O gustach, tak poza tym, nie powinno się raczej dyskutować, bo są one różne i każdy z nas ma prawo lubić coś zupełnie innego. Przykładem są nasze upodobania co do trunków. Niektórzy z nas nie przepadają za napojami alkoholowymi, inni wręcz przeciwnie. Są również ludzie, którzy spożywają alkohol, ale bardzo rzadko i to w bardzo umiarkowanych ilościach. W zasadzie osoby takie można nazwać koneserami i tak są na przykład koneserzy win, którzy spożywają różnego rodzaju wina z całego świata tylko po to, by ich zakosztować, by się rozkoszować ich cudownym bukietem, ich wonią, a nie po to, aby poczuć upojenie alkoholowe, bo ci ludzie uważają raczej, że do tego celu służą inne, mniej wykwintne trunki. Dla nich wino to coś w rodzaju hobby, pasji, którą chcą realizować każdego dnia, dlatego też bardzo często spożywają wina na przykład do obiadu. U takich osób dobrze dobrane do posiłku wino to podstawa, a więc z całą pewnością takie osoby powinny odwiedzić jedno miejsce, które wydaje się, że stworzone zostało specjalnie z myślą o nich.

Jakie to miejsce?

Czy mowa tutaj o jakimś zakątku, w którym produkuje się najlepsze wino świata? Czy najlepsze wino świata w ogóle istnieje, skoro wcześniej mówiliśmy o tym, że są gusta i guściki i że nasze upodobania, także te do win, mogą być różne? Zastanówmy się, co jest miejscem, które każda osoba gustująca w różnego rodzaju winach pragnęłaby odwiedzić? Oczywiście, że jest to miejsce, w którym zakosztować można najlepszych, najróżniejszych win z różnych zakątków świata. A takim miejscem jest bistro Zuzu w Warszawie. Nie znaczy to jednak, że miejsce to odwiedzić mogą tylko osoby mieszkające w stolicy naszego kraju. Otóż, bistro Zuzu daje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc, a zatem można zarezerwować miejsca już na kilka czy nawet kilkanaście dni przed planowaną wizytą, by mieć pewność, że mieszkańcy Warszawy nie zajmą nam wszystkich stolików. A o to nie tak trudno, bo wino w bistro Zuzu jest naprawdę rewelacyjne.

Gdzie, jeśli nie bistro Zuzu?

A jeśli jednak jesteśmy z bardzo daleka i niestety nie mamy możliwości odwiedzić bistro Zuzu osobiście, to czy mamy jakąkolwiek inną opcję, by zakosztować oferowanych tam win? Oczywiście! Nie ma przecież sytuacji bez wyjścia, prawda? Wystarczy odwiedzić taką oto stronę internetową 101win.pl. Jest to sklep z winami ? internetowy sklep dodajmy ? który posiada bardzo obszerną ofertę, na którą składają się najlepsze wina z różnych zakątków świata, z rożnych miast, różnych kontynentów. Poza tym, warto również dodać, że wina oferowane w sklepie 101win.pl są trunkami oscylującymi w bardzo różnych cenach, a zatem każdy, kto odwiedzi ten sklep z całą pewnością znajdzie wino odpowiednie dla jego kieszeni. Każdy prawdziwy koneser dobrego wina nie może absolutnie zapomnieć o stronie 101win.pl, na której można zamówić najlepsze wina z całego świata i to w dodatku w bardzo rozsądnych, przystępnych cenach.

Leave a Reply