Jakie zasłony wybrać do biura?

Jakie zasłony wybrać do biura?

Aranżacja okien ma ogromne znaczenie dla wystroju całego pomieszczenia. Odpowiednio dobrana pełni funkcję nie tylko dekoracyjną. Chroni przed nadmiernymi promieniami słońca i zapewnia użytkownikom prywatność. Rolety, żaluzje i zasłony to świetne rozwiązanie na atrakcyjną aranżację okna i podniesienie estetyki pomieszczenia. Zwłaszcza zasłony panelowe zasługują na szczególną uwagę, ponieważ jest to bardzo efektowny, nowoczesny i praktyczny system osłaniania okien. Podpowiadamy czym są zasłony panelowe i dlaczego warto je wybrać do biura.

Czym są Panel Tracki?

To system osłaniania okien, który znakomicie zastępuje tradycyjne firanki i zasłony. Zasłony panel track składają się z długich pasów tkaniny, które przyczepione są do wielotorowej szyny. Może się ona składać od 2-5 torów. Po torach poruszają się panele z tkaniny, które mogą mieć szerokość od 45 do 105 cm. Dzięki listwie obciążeniowej pasy tkaniny są odpowiednio napięte i prawidłowo ułożone. Zasłony panelowe mocowane są za pomocą rzepa, co pozwala na szybki demontaż. Taka konstrukcja jest bardzo praktyczna, ponieważ ułatwia czyszczenie i wymianę paneli. Ponadto umożliwia swobodnie łączenie wzorów i kolorów.

Jakie są zalety zasłon panelowych?

Tego rodzaju systemy osłaniania stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wysoki poziom estetyki i funkcjonalności sprawia, że panel tracki świetnie się sprawdzają zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i w hotelowych i biurowych. Idealnie się nadają jako zasłony do biura, ponieważ można je wykorzystać zarówno do osłony dużych biurowych przeszkleń, jak i do tworzenia ścianek działowych. Taka atrakcyjna forma podziału przestrzeni to znakomity sposób na oddzielenie w biurze, np. pomieszczenia konferencyjnego czy gabinetów biurowych od przeszklonego korytarza. Ich dużą zaletą jest łatwość montażu, ponieważ szyny można instalować do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

Wybierz najlepszego producenta

Firma Anwis jest uznanym producentem, należącym do czołówki najlepszych, europejskich producentów osłon okiennych. Wysoka jakość produktów została potwierdzona przez liczne nagrody, certyfikaty, wyróżnienia oraz przyznane atesty, co świadczy o zasłużonej renomie marki.
Oferujemy bogaty wybór zasłon panelowych, które cechuje nowoczesne wzornictwo i bogata kolorystyka. Panele mogą być jednobarwne lub z nadrukowanym wzorem, a tkaniny gładkie lub o widocznym splocie. Nasze produkty są funkcjonale, łatwe w obsłudze i eleganckie, dzięki czemu idealnie się nadają do każdego nowoczesnego biura.

Leave a Reply