Ferie zimowe w Szczyrku.

cross-country-ski-tracks-1-1376769-mSzczyrk to jedna z wielu polskich, górskich miejscowości wypoczynkowych, do których co roku przyjeżdża stosunkowo spora grupa turystów. Bardzo dużą popularnością cieszy się Szczyrk w sezonie zimowym, szczególnie w okresie ferii zimowych, bowiem młodzież z całej Polski, właśnie tutaj ma zdecydowanie najlepsze warunki do wypoczynku na wysokim poziomie, w stosunkowo przystępnych cenach. Sprawdźmy jednak, co takiego jest w Szczyrku, że ferie zimowe w tej właśnie miejscowości cieszą się aż tak dużym powodzeniem w naszym kraju. Sprawdźmy, czy rzeczywiście jest to miejscowość, w której możemy przystępnie spędzić czas wolny i pracy i nauki, a jednocześnie w zamian dostać wysoki komfort pobytu i dużą liczbę atrakcji.

Baza hotelowa w szczyrku.

W pierwszej kolejności warto tutaj zwrócić szczególna uwagę na wysoce rozwiniętą bazę hotelową w Szczyrku, bowiem do naszej dyspozycji będziemy mieli dużą liczbę dobrze przygotowanych hoteli. CO do kosztowności pobytu, to rzecz jasna będzie to uzależnione od poziomu komfortu hotelu, jaki sobie wybierzemy, niemniej jednak można tutaj powiedzieć iż nocleg dla jednej osoby może nas kosztować od około 50 PLN (prywatna kwatera, domki wypoczynkowe) aż nawet do kilkuset złotych w lepszych hotelach. Bardzo dobrym hotelem o dość wysokim poziomie komfortu i stosunkowo przystępnych cenach będzie tutaj hotel Elbrus, w którym pobyt będzie się kształtował w granicach 250 PLN/os na dobę, co w przypadku hoteli o podobnym poziomie komfortu jest ceną wyjątkowo przystępną. Oczywiście warto tutaj pamiętać o wcześniejszej rezerwacji, bowiem dzięki temu unikniemy potem jakichkolwiek trudności związanych z załatwianiem noclegu na szybko, co nie zawsze może się okazać rozsądne i w ogóle możliwe. Należy więc odwiedzić stronę hotelu pod adresem internetowym hotel-elbrus.pl, aby dokonać odpowiedniej rezerwacji. Z doświadczenia mogę tutaj dodać, iż Hotel Elbrus bardzo szybko odpowiada na wszystkie rezerwacje, a bardzo często można także natknąć się na promocyjne oferty wypoczynku w wyjątkowo przystępnych cenach.

Atrakcje w Szczyrku.

Oczywiście musimy także powiedzieć sobie kilka słów o atrakcjach turystycznych w Szczyrku, aby udowodnić, iż naprawdę warto tutaj przyjechać na zimowe ferie. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jest to miejscowość górska, wobec czego znajdziemy tutaj liczne góry w najbliższej okolicy, a skoro są góry, to będą też stoki narciarski na ich zboczach. W Szczyrku znajdziemy bardzo dużo, wspaniale wręcz przygotowanych stoków narciarskich, wobec czego jest to prawdziwy raj dla każdego amatora białego szaleństwa. Spędzając, więc ferie w hotelu w Szczyrku nie możemy zapominać o możliwości skorzystania z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, i zakosztowania uroków zimy na stoku narciarskim. Oczywiście możemy tutaj wypożyczyć nie tylko narty i cały sprzęt, ale także deski snowboardowi, co także dla wielu z nas będzie z cała pewnością stosunkowo atrakcyjne. Jednym słowem pobyt w Szczyrku w czasie zimowych ferii to bardzo dobre rozwiązanie, zapewniające wiele rozrywki dla każdego turysty.

Leave a Reply