Bezpieczna podróż w każdym calu.

bautojet_6Podróżowanie swoim własnym samochodem, niesie za sobą sporo zagrożeń, przede wszystkim związanych z jego uszkodzeniem, a co za tym idzie, koniecznością naprawy. W takich przypadkach koniecznością będzie także skorzystanie z usług pomocy drogowej, co nie zawsze jest takie przystępne cenowo, a wręcz można nawet powiedzieć, iż jest to opcja bardzo kosztowna. Wobec tego też, warto zainteresować się ubezpieczeniem assistance, w ramach którego możemy liczyć nie tylko na darmowe usługi pomocy drogowej, ale także, w razie zaistnienia takiej konieczności, i rzecz jasna posiadania wykupionego, odpowiedniego pakietu, na samochód zastępczy. Trzeba tutaj przyznać, iż jest to opcja wyjątkowo korzystna, wobec czego warto przyjrzeć się jej nieco bliżej.

Wyjazd na urlop.

Pakiety tego rodzaju są bardzo korzystne dla wszystkich tych, którzy własnym samochodem wybierają się na przykład na urlop. W takich przypadkach konieczne będzie odwiedzenie odpowiedniej ubezpieczalni i wykupienie pakietu obejmującego darmowe usługi pomocy drogowej, czy też samochód zastępczy na terenie całego kraju, bądź też na terenie UE, w zależności od tego, gdzie wybieramy się na urlop. W takim przypadku w razie zaistnienia takiej konieczności, po prostu dzwonimy do ubezpieczalni, zaś dyspozytor wysyła do nas pomoc drogową, oraz w razie takiej potrzeby, także samochód zastępczy. Koszty w tym przypadku są o wiele niższe, niż gdybyśmy nie posiadali wykupionego pakietu ubezpieczenia, a co za tym idzie, można powiedzieć, iż jest to opcja, z której naprawdę warto skorzystać, bowiem zapewnia nam wysoki poziom oszczędności w razie wypadku, a co najważniejsze, nie trzeba posiadać przy sobie żadnej gotówki, na ewentualne koszty usług pomocy drogowej.

Gdzie wykupić ubezpieczenie?

Oczywiście najlepiej w swoje ubezpieczalni, gdzie opłacamy AC i OC, niemniej jednak można także poszukać konkurencyjnych ofert, które mogą się w danym przypadku okazać bardziej korzystne. Na przykład na stronie internetowej www.auto-jet.ig.pl Bielsko Biała znajdziemy odpowiednio przygotowane dla nas oferty tego rodzaju, będące ofertą firmy Auto Jet, specjalizującej się w świadczeniu usług pomocy drogowej. Możemy tutaj wykupić w bardzo korzystnych, atrakcyjnych cenach praktycznie każdy pakiet assistance, wobec czego warto sprawdzić dość dokładnie czy oferta tej firmy będzie nam odpowiadać, oraz czy będzie dla nas odpowiednio korzystna. Może się zawsze zdarzyć tak, iż w przypadku naszej własnej ubezpieczalni, oferta dla nas, jako dla stałych klientów może być przygotowana specjalnie, i zapewniać dodatkowe obniżki ceny, czy też darmowe dodatkowe usługi w ramach danego pakietu. Trzeba będzie tutaj wszystko, dość wnikliwie przeanalizować, aby zapewnić sobie wybór najlepszej w danym przypadku usługi, bowiem chodzi tutaj o nasze poczucie bezpieczeństwa podczas podróży, a tego nie da się w żadnym przypadku przeceniać.

Leave a Reply