Usługi pomocy drogowej

bautojet_2Pomoc drogowa, to bardzo ważny element dla każdego z kierowców, bowiem trzeba tutaj pamiętać przede wszystkim o tym, iż praktycznie każdy kierowca narażony jest każdego dnia na udział w wypadkach oraz kolizjach drogowych w czasie których skorzystanie z usług pomocy drogowej może się okazać wręcz niezbędne. Dlatego też, warto tutaj posiadać przy sobie odpowiednie numery kontaktowe do jednostek pomocy drogowej, lub też zapewnić sobie wykupienie tego rodzaju usług w ramach ubezpieczenia, lub też wykupienie odpowiednio przygotowanych pakietów pomocy drogowej, co ostatnio staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Zobaczmy więc na jakie oferty możemy liczyć, i w jakich przedziałach cenowych plasują się poszczególne oferty.

Przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo.

Na samym jednak początku zobaczmy jak wielkie korzyści może odnieść kierowca w przypadku wykupienia specjalnie przygotowanych pakietów ubezpieczeniowych pomocy drogowej na terenie całego kraju. W przypadku kiedy zagwarantujemy sobie tego rodzaju pakiet pomocowy, każdego dnia, o każdej porze możemy liczyć na wsparcie w razie awarii lub też kolizji drogowej, co z cała pewnością będzie w stanie zagwarantować nam o wiele wyższe poczucie komfortu podczas jazdy samochodem. Niezależnie od sytuacji kierowca nie jest pozostawiony sam sobie, a co za tym idzie, nawet w chwili krytycznej, wystarczy wykonać telefon do operatora, a w kilka chwil później już na miejscu będzie samochód pomocy drogowej, gotowy do udzielenia wsparcia na miejscu, lub też holowania na odpowiednią odległość do najbliższego warsztatu samochodowego.

Jakie pakiety są obecnie dostępne?

Na chwilę obecną w tym zakresie mamy do czynienia kilka różnych pakietów, w ramach których możemy liczyć na bezpłatną pomoc drogową przez ustalony okres czasu, na ustalonym w umowie terenie. Z reguły są to pakiety na rok czasu, dotyczące ternu Polski, lub też Polski oraz Europy (pakiet droższy), aczkolwiek pojawiają się także pakiety krótkoterminowe, stworzone specjalnie z myślą o wszystkich tych którzy wybierają się na wakacje bądź też w podróż służbową. Jest to rozwiązaniem bardzo korzystnym, bowiem nie trzeba wykupywać pakietu na cały rok, aby w czasie pilnych, dalszych wyjazdów, cieszyć się bezpieczeństwem i gwarancją wsparcia w krytycznych sytuacjach. Co więcej zapewniamy sobie wsparcie najlepszych jednostek pomocy drogowej takich jak chociażby Auto Jet (auto-jet.ig.pl), co jest dla każdego kierowcy w tym przypadku gwarancją wysokiego poziomu poczucia bezpieczeństwa.

Koszt ubezpieczenia.

Koszty tutaj są stosunkowo różne, w zależności od ubezpieczalni, niemniej jednak nie jest to wcale żadna wygórowana kwota, jakby się to mogło pozornie wydawać. Na chwilę obecną pakiet roczny ubezpieczenia na terenie kraju oraz Europy w zdecydowanej większości wypadków będzie nas kosztować w granicach 200-300 złotych. Można więc powiedzieć, iż są to stosunkowo nieduże pieniądze, jak na tak wysoki poziom zabezpieczenia w razie nagłej potrzeby uzyskania pomocy drogowej.

Leave a Reply