Problemy z uzębieniem

implanty Kraków Obecnie, praktycznie co trzeci polak ma problemy z uzębieniem, zaś co piąty boryka się z poważnymi problemami takimi jak próchnica, wady zgryzu, oraz inne schorzenia, które w dość wyraźny sposób wpływają na jego samopoczucie oraz niska samoocenę. Na szczęście coraz lepiej rozwinięta jest też stomatologia estetyczna, toteż w tej kwestii, zawsze jest jakieś wyjście leczenia, które sprawi, iż możliwe będzie odzyskanie pełnego, śnieżnobiałego uśmiechu, czy to poprzez implantację brakujących zębów, czy też poprzez ortodontyczne zabiegi korygujące wady zgryzu.
Trzeba tutaj przyznać, iż obecnie stosowana technologia jest wysoce zaawansowana, wobec czego, każdy, dobry ortodonta Kraków, jest w stanie w dość krótkim względnie czasie, przeprowadzić terapię prostowania zgryzu za pomocą specjalnych aparatów korygujących. Oczywiście, wszystko powinno przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem leczenia, opracowanym na podstawie dostarczonych zdjęć rentgenowskich, wobec czego, cały proces leczenia powinien zawsze nadzorować ten sam lekarz ortodonta, bowiem w przypadku kontynuacji leczenia u innego stomatologa, nie zawsze osiągniemy takie same efekty estetyczne.
W przypadku zaś chorób takich jak próchnica, jedynym rozsądnym wyjściem będą implanty, poprzedzone wcześniejszą ekstrakcją zniszczonych przez chorobę zębów. Co prawda implanty Kraków, są stosunkowo kosztowne, bowiem wykonanie zabiegu na jednym zębie, wraz z osadzeniem korony porcelanowej, może kosztować nawet kilka tysięcy złotych, nie mniej jednak jeśli chodzi o estetykę uzębienia, nie ma lepszego sposobu, tym bardziej, iż jest to inwestycja jednorazowa, gdyż implanty raz wykonane pozwalają cieszyć się niemal do końca życia pięknym i zdrowym uzębieniem.

Leave a Reply