Boho-chic w etnicznym wydaniu.

19775503339_fb34b4f226_zStylizacja w duchu boho-chic, to przede wszystkim połączenie elegancji i stylu z charakterystyczną dla bohemy nonszalancją, a wręcz można by powiedzieć, iż z nonszalancja charakterystyczną w ubiorze typowo hipisowskim, gdzie przecież królowały luźne i kolorowe elementy odzieży. Aczkolwiek na chwilę obecną możemy także ubrać się w stylizacji etnicznego boho-chic, czyli w zbliżony sposób, jednakże z dodatkami biżuterii orientalnej, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić całą stylizację. Zobaczmy zatem, jak przygotować się do stworzenia własnej kreacji etnicznej utrzymanej w duchu boho-chic, aby mieć możliwość samodzielnie przygotować się do tego typu ubierania.

Przede wszystkim kolorystyka.

Musimy tutaj w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na fakt, iż w stylizacjach boho-chic, przeważają kolory ja najbardziej naturalne, czyli przede wszystkim wszelkiego rodzaju czerń, kremowa biel, oliwkowa zieleń, a nawet brąz, taki bardzo ziemisty. Tak więc dobierając odzież z której będziemy mieli zamiar stworzyć etniczne boho-chic powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na zachowanie spójności kolorystycznej. Rzecz jasna, do tego trzeba także pamiętać, iż boho-chic, to połączeniu elegancji z nonszalancją (boho – bohema; chic – styl, elegancja) charakterystyczną dla stylu bohemy, czy też wręcz dla stylu czysto hipisowskiego. Aby to osiągnąć powinniśmy przede wszystkim sięgać po odzież zwiewną, luźną, bardzo obszerną. Tylko w taki sposób nasza odzież będzie mogła się wpasować w ramy boho-chic, i perfekcyjnie sprawować się w roli doskonałej kreacji na wiele okazji.

Etniczny akcent w stylizacjach boho-chic.

Aby osiągnąć nieco więcej etniczności w stylizacjach boho-chic, powinniśmy przede wszystkim skupić się na dodatkach i biżuterii. Tutaj perfekcyjnie wręcz sprawdzają się wszelkiego rodzaju etniczne, orientalne bransolety, wisiory i pierścienie, czyli po prostu biżuteria orientalna, na przykład taka, jaką można zakupić w internetowym sklepie piekielko.com, specjalizującym się w sprowadzaniu orientalnej biżuterii prosto z Pakistanu czy też Afganistanu. Tutaj jednak mamy pewność i sto procent gwarancji, iż każdy zakupiony przez nas elementy biżuterii orientalnej jest wykonany w pełni ręcznie, a co za tym idzie, jest niepowtarzalny i nikt nigdy nie kupi drugiego takiego samego, co pozwala nam zyskać na oryginalności naszych kreacji.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w stylizacjach etnicznych utrzymanych w duchu boho-chic, powinniśmy przede wszystkim dopasować każdą kreację do swojej urody, aby podkreślić najważniejsze cechy, a te mniej istotne, i nieco niezbyt efektywne postarać się w jak najlepszy sposób zatuszować. Tylko w taki sposób, zagwarantujemy sobie, iż nasze kreacje będą przepiękne i estetyczne w każdym przypadku.

Leave a Reply